Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
@ ty nie schodż na ziemie tylko siedż na drzewach i obgryzaj gałązki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ ty nie schodż na ziemie tylko siedż na drzewach i obgryzaj gałązki .
Z wysokości drzewa, bardziej widoczne są Wasze posunięcia, sposób myślenia, ujadanie  zza płota. Żeby Was zrozumieć trzeba wznieśc się nad poziomy. Wójt przeprosił P. Doktor - źle. Przedłużył Kadencję Dyrektorowi - źle, robi wode na Flisy - żle. Zrobił przystanek - źle. więc o co Ci chodzi "krzemieniaku" z nazwy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ ty nie schodż na ziemie tylko siedż na drzewach i obgryzaj gałązki .
Z wysokości drzewa, bardziej widoczne są Wasze posunięcia, sposób myślenia, ujadanie  zza płota. Żeby Was zrozumieć trzeba wznieśc się nad poziomy. Wójt przeprosił P. Doktor - źle. Przedłużył Kadencję Dyrektorowi - źle, robi wode na Flisy - żle. Zrobił przystanek - źle. więc o co Ci chodzi "krzemieniaku" z nazwy?
 Byłem na spotkaniach przedwyborczych w Dzwoli obecnego Wójta. Jednym z argumentów zarzucanych byłemu wójtowi było międzyinnymi to iż zatrudnia osoby z terenu innych Gmin. A nco robi sam. W większości osoby zatrudnione przez niego pochodzą z innych Gmin niż gmina Dzwola. Przykładem może być pracownik UG Kierownik referatu – stanowisko ds. Gospodarki komunalnej i Zarządzania - Janów Lub., kier GOK-Momoty, dyr. Szkoły w Dzwoli - Gm. Janów Lub, Dyr. ZS Dzwola- Janów Lub. Ciekawe kto więcej. Po co było wytykać poprzednikowi błędy które się powiela samemu. Spadachroniarzom i temu panu mówię dość. następne wybory-brak głosu cała moja rodzina i znajomi. 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,wójt przeprosił P.Doktor,, to ty piszesz,że żle ja wcale nie mówię że zle  bardzo dobrze tylko sięgnił gł ębiej tam gdzie wzrok nie sięga tylko umysł.Po co było całe zamieszanie z wodą ot jest pytanie ile zyskał a ile stracił jak tego nie pojmiesz to faktycznie tylko drzewo.Drugi przykład obije komuś ,,ryja,, i przeprosze  co wtedy ty powiesz że dobrze zrobiłem że przeprosiłem czy żle zrobiłem ze komus ryja obiłem za płytkio myślisz małpo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baby w stoku mówią,że w dzwoli ma sie pojawić zagraniczny gość zaproszony przez kogo ?.Babom włosy kręci na głowie bo nie wiedzą kto go zaprosił i kto to jest.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ ty nie schodż na ziemie tylko siedż na drzewach i obgryzaj gałązki .
Z wysokości drzewa, bardziej widoczne są Wasze posunięcia, sposób myślenia, ujadanie  zza płota. Żeby Was zrozumieć trzeba wznieśc się nad poziomy. Wójt przeprosił P. Doktor - źle. Przedłużył Kadencję Dyrektorowi - źle, robi wode na Flisy - żle. Zrobił przystanek - źle. więc o co Ci chodzi "krzemieniaku" z nazwy?
1,przeprosił p doktor 2przedłuzył kadencje,3robi wode 4 zrobił dokończył przystanek.4 lata urzedowania  i cztery sprawy załatwił.Napracował sie chłopisko ze chej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ ty nie schodż na ziemie tylko siedż na drzewach i obgryzaj gałązki .
Z wysokości drzewa, bardziej widoczne są Wasze posunięcia, sposób myślenia, ujadanie  zza płota. Żeby Was zrozumieć trzeba wznieśc się nad poziomy. Wójt przeprosił P. Doktor - źle. Przedłużył Kadencję Dyrektorowi - źle, robi wode na Flisy - żle. Zrobił przystanek - źle. więc o co Ci chodzi "krzemieniaku" z nazwy?
1,przeprosił p doktor 2przedłuzył kadencje,3robi wode 4 zrobił dokończył przystanek.4 lata urzedowania  i cztery sprawy załatwił.Napracował sie chłopisko ze chej.
 Tak masz rację. Zapomniałeś jeszcze o drodze od remizy w Rożkach do szosy. Jaką mamy wygodę przy budowie ronda!!!   Z Krzemienia do Konstantowa nie zaciekawa, ale mamy nadzieję, że w kolejnej kadencji naprawiona zostanie. Twój post przynajmniej oddaje część prawdy. Obecny wójt zrobił dla Krzemienia chyba więcej od poprzednika w ostatniej kadencji. Tamtemu zawdzięczamy stadion i co jeszcze? Przypomnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ ty nie schodż na ziemie tylko siedż na drzewach i obgryzaj gałązki .
Z wysokości drzewa, bardziej widoczne są Wasze posunięcia, sposób myślenia, ujadanie  zza płota. Żeby Was zrozumieć trzeba wznieśc się nad poziomy. Wójt przeprosił P. Doktor - źle. Przedłużył Kadencję Dyrektorowi - źle, robi wode na Flisy - żle. Zrobił przystanek - źle. więc o co Ci chodzi "krzemieniaku" z nazwy?
1,przeprosił p doktor 2przedłuzył kadencje,3robi wode 4 zrobił dokończył przystanek.4 lata urzedowania  i cztery sprawy załatwił.Napracował sie chłopisko ze chej.
 Co to znaczy zrobił dokończył przystanek. Mamy rozumieć, że zrobił w miejscu wcześniej zaplanowanym? Każdy Wójt obejmujący kadencje jest zobowiązany do kontynuowania wcześniej zaplanowanych, czy rozpoczętych inwestycji i musi się głowić, skąd na to zdobyć fundusze. Łatwiej rozczynić, niż zamiesić. Wójt kolejnej kadencji będzie też musiał, tak robić , a społeczeństwo komu podziękuje, temu co zaczął , czy temu co skończył? Odpowiedź:    "Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna"   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,i musi się głowić,skąd na to zdobyć fundusze,, no to powiedz skąd wziął na to fundusze i ile.Tak się głowij,że az kredyt wziął 4,5 mln zł.Dodatkowych funduszy nie wygłowował ani grosza/mając takie chody jak to mówił/No widze że ciężko ci sie myśli miałeś trudny dzień albo trudną noc.Czy do budżetu gminy dopłynęła złotówka.Wodociąg winien być zrobiony za pieniądze unijne a nie za kredyt/wypominał to poprzednikowi,że zadłużył gmine a okazuje się co innego.Czy dołożył z wlasnych pieniędzy? Dał strażakom z dzwoli./Cała reka to 100% a połowa ile ?/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ ty nie schodż na ziemie tylko siedż na drzewach i obgryzaj gałązki .
Z wysokości drzewa, bardziej widoczne są Wasze posunięcia, sposób myślenia, ujadanie  zza płota. Żeby Was zrozumieć trzeba wznieśc się nad poziomy. Wójt przeprosił P. Doktor - źle. Przedłużył Kadencję Dyrektorowi - źle, robi wode na Flisy - żle. Zrobił przystanek - źle. więc o co Ci chodzi "krzemieniaku" z nazwy?
1,przeprosił p doktor 2przedłuzył kadencje,3robi wode 4 zrobił dokończył przystanek.4 lata urzedowania  i cztery sprawy załatwił.Napracował sie chłopisko ze chej.
Co to znaczy zrobił dokończył przystanek. Mamy rozumieć, że zrobił w miejscu wcześniej zaplanowanym? Każdy Wójt obejmujący kadencje jest zobowiązany do kontynuowania wcześniej zaplanowanych, czy rozpoczętych inwestycji i musi się głowić, skąd na to zdobyć fundusze. Łatwiej rozczynić, niż zamiesić. Wójt kolejnej kadencji będzie też musiał, tak robić , a społeczeństwo komu podziękuje, temu co zaczął , czy temu co skończył? Odpowiedź:  "Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna"  
 Co to znaczy dokończył przystanek przejżałem protokoły z sesji i widzię że kupił działkę obecny wódz i resztę też widze że była robiona za obecnego to poprzednik chyba w tym miejscu zrobił kupe co miał powstać przystanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,i musi się głowić,skąd na to zdobyć fundusze,, no to powiedz skąd wziął na to fundusze i ile.Tak się głowij,że az kredyt wziął 4,5 mln zł.Dodatkowych funduszy nie wygłowował ani grosza/mając takie chody jak to mówił/No widze że ciężko ci sie myśli miałeś trudny dzień albo trudną noc.Czy do budżetu gminy dopłynęła złotówka.Wodociąg winien być zrobiony za pieniądze unijne a nie za kredyt/wypominał to poprzednikowi,że zadłużył gmine a okazuje się co innego.Czy dołożył z wlasnych pieniędzy? Dał strażakom z dzwoli./Cała reka to 100% a połowa ile ?/
 Skoro pieniadze unijne są na wyciagnięcie ręki, to dlaczego mieszkańcy z Flisów tak długo czekaja na wodę? Od kiedy jesteśmy w unii? Od pieciu lat? Gdyby to było takie proste, to były Wójt też nie "zaniedbałby" sprawy. Z tego co jest mi wiadome były pisane różne projekty. Teoretycznie mozna pisać piękne biznes plany, a szara codziennośc je koryguje. Przeglądam zapisy na twardym dysku i nie mogę odnaleźć zapisu, coby wójt zapewniał, że ma czarodziejską różdżkę. Cudzymi rękami to mozna i .... A Ty Krzemieniaku powinieneś się solidaryzowac z Wójtem. Przecież to Twój ziomek. Pewnie mu zazdrościsz! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kampani wyborczej wodza to było wszystko proste  i jasne takie ma znajomości,że załatwi wodę w ciagu roku i co ty małpo na to ?,Szarą codzienność trzeba rozjaśnić w lublinie swoją obecnościa a nie wysyłać pracowników kto będzie z nimi rozmawiał z całym szacunkiem dla nich.abc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kampani wyborczej wodza to było wszystko proste  i jasne takie ma znajomości,że załatwi wodę w ciagu roku i co ty małpo na to ?,Szarą codzienność trzeba rozjaśnić w lublinie swoją obecnościa a nie wysyłać pracowników kto będzie z nimi rozmawiał z całym szacunkiem dla nich.abc
Mniemam , że do tak ważnych spraw wójt wysyła ludzi najbardziej kompetentnych, Nie wysyła woźnych, czy sprzątaczek. Skoro podejmują się wykonać zadanie i wracają z kwitkiem, to moze lepiej im się przyjrzeć i z całym szcunkiem dla nich,  podjąć stosowne procedury. Wójt nie jest od wynieś, przynieś, pozamiataj. Jeśłi Wójt wszystko ma sam robić, to jaki sens zatrudniać tyle osób. Wróćmi do czasów przedwojennych. Nie było komputerów, w gminie pracowało kilku urzędników. i świat się nie zawalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie? To po co nam wójt za taką kasę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie? To po co nam wójt za taką kasę?
A po co tobie głowa skoro jej niewiele używasz? Musisz o nią dbać, systematycznie chodzić do fryzjera, golić brodę, myć, a panie systematycznie  robić    permanentne, co by to nie znaczyło,  makijaże. Ufff!!!!! Tyle sie wydaje kasy !!!  Nie wystarczą Ci ręce do roboty i nogi do noszenia. Ponoć wystarczą dobre plecy, które pozwolą się dobrze ustawić. Stanowisko wójta to intratna posadka. Trudno się przebić, stąd te ponawiane ataki, manipulowanie społeczeństwem. Plecy nie pomogą. Trzeba pozyskać wyborców. Obecny wójt odwiedził wszystkich osobiście. Zapukał do wszystkich domów i to może się spodobało? Elektoraty mają trudny orzech do zgryzienia, bowiem niewiele mają haków. Jak papugi klepią w kółko jedno i to samo. Zarzuca sie powolne wykonywanie robót doprowadzenia wody do Flisów.   A dlaczego nie zarzucić wójtowi nieterminowe oddanie drogi na krzyżówce w Krzemieniu.Już tyle było terminów!   Może  ludzie uwierzą, że to też wina wójta? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie? To po co nam wójt za taką kasę?
  A po co tobie głowa skoro jej niewiele używasz? Musisz o nią dbać, systematycznie chodzić do fryzjera, golić brodę, myć, a panie systematycznie      robić          permanentne, co by to nie znaczyło,  makijaże. Ufff!!!!! Tyle sie wydaje kasy !!!  Nie wystarczą Ci ręce do roboty i nogi do noszenia. Ponoć wystarczą dobre plecy, które pozwolą się dobrze ustawić. Stanowisko wójta to intratna posadka. Trudno się przebić, stąd te ponawiane ataki, manipulowanie społeczeństwem. Plecy nie pomogą. Trzeba pozyskać wyborców. Obecny wójt odwiedził wszystkich osobiście. Zapukał do wszystkich domów i to może się spodobało? Elektoraty mają trudny orzech do zgryzienia, bowiem niewiele mają haków. Jak papugi klepią w kółko jedno i to samo. Zarzuca sie powolne wykonywanie robót doprowadzenia wody do Flisów.          A dlaczego nie zarzucić wójtowi nieterminowe oddanie drogi na krzyżówce w Krzemieniu.Już tyle było terminów!          Może  ludzie uwierzą, że to też wina wójta?
 czytając twoje wypowiedzi dochodze do wniosku że Tobie głowa jest potrzebna tylko do tego aby w czasie deszczu nie nakapało Ci do szyi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie? To po co nam wójt za taką kasę?[/quote]  A po co tobie głowa skoro jej niewiele używasz? Musisz o nią dbać, systematycznie chodzić do fryzjera, golić brodę, myć, a panie systematycznie      robić          permanentne, co by to nie znaczyło,  makijaże. Ufff!!!!! Tyle sie wydaje kasy !!!  Nie wystarczą Ci ręce do roboty i nogi do noszenia. Ponoć wystarczą dobre plecy, które pozwolą się dobrze ustawić. Stanowisko wójta to intratna posadka. Trudno się przebić, stąd te ponawiane ataki, manipulowanie społeczeństwem. Plecy nie pomogą. Trzeba pozyskać wyborców. Obecny wójt odwiedził wszystkich osobiście. Zapukał do wszystkich domów i to może się spodobało? Elektoraty mają trudny orzech do zgryzienia, bowiem niewiele mają haków. Jak papugi klepią w kółko jedno i to samo. Zarzuca sie powolne wykonywanie robót doprowadzenia wody do Flisów.          A dlaczego nie zarzucić wójtowi nieterminowe oddanie drogi na krzyżówce w Krzemieniu.Już tyle było terminów!          Może  ludzie uwierzą, że to też wina wójta? [/quote] czytając twoje wypowiedzi dochodze do wniosku że Tobie głowa jest potrzebna tylko do tego aby w czasie deszczu nie nakapało Ci do szyi[/quote]   [quote][quote][quote]Mam pytanie? To po co nam wójt za taką kasę?
 A po co tobie głowa skoro jej niewiele używasz? Musisz o nią dbać, systematycznie chodzić do fryzjera, golić brodę, myć, a panie systematycznie      robić          permanentne, co by to nie znaczyło,  makijaże. Ufff!!!!! Tyle sie wydaje kasy !!!  Nie wystarczą Ci ręce do roboty i nogi do noszenia. Ponoć wystarczą dobre plecy, które pozwolą się dobrze ustawić. Stanowisko wójta to intratna posadka. Trudno się przebić, stąd te ponawiane ataki, manipulowanie społeczeństwem. Plecy nie pomogą. Trzeba pozyskać wyborców. Obecny wójt odwiedził wszystkich osobiście. Zapukał do wszystkich domów i to może się spodobało? Elektoraty mają trudny orzech do zgryzienia, bowiem niewiele mają haków. Jak papugi klepią w kółko jedno i to samo. Zarzuca sie powolne wykonywanie robót doprowadzenia wody do Flisów.          A dlaczego nie zarzucić wójtowi nieterminowe oddanie drogi na krzyżówce w Krzemieniu.Już tyle było terminów!          Może  ludzie uwierzą, że to też wina wójta?
czytając twoje wypowiedzi dochodze do wniosku że Tobie głowa jest potrzebna tylko do tego aby w czasie deszczu nie nakapało Ci do szyi
To prawda. Mając takie plecy i ludzi, którzy za mnie myśla i działają , mogę spokojnie obserwować wasze zmagania.  Głowa służy mi jedynie do dekoracji. Wiesz, ze mam rację i i trudno Ci się z tym pogodzić. Po co to pisanie. Wystarczy, że podobnie jak wójt obecny, przyszli kandydaci na wójta zapukają do naszych domów, porozmawiają z nami i wówczas zdecydujemy czy oddać głos. Powielajjcie sprawdzone sposoby. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednik nie chodził po chałupach i wygrywał wybory 6 razy a ten chodził żebrał całując babki po gaściach to nie jest sprawdzony sposób.Ma ludzi wokół siebie tj.Wiesław i pary innych porypańców donosicieli/Czesław  R/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednik nie chodził po chałupach i wygrywał wybory 6 razy a ten chodził żebrał całując babki po gaściach to nie jest sprawdzony sposób.Ma ludzi wokół siebie tj.Wiesław i pary innych porypańców donosicieli/Czesław  R/.
Wygrywał,  ponieważ nie było w modzie chodzenie po domach (dla Ciebie po chałupach). Wystarczyło, że obecny pocałował parę jak piszesz, obecnie nie mówi się babek tylko, lasek  w rękę i wygrana w kieszeni. Wbrew pozorom ludzie potrzebują odrobinę kultury i kurtuazji.  Całując kobietę w rękę okazujesz jej szacunek. Świadczy to również o Twoich dobrych manierach. Prawdą jest też, że  obecnie zwyczaj ten przez niektórych uważany jest już za nieco przestarzały, i nie ma w życiu codziennym zastosowania. Z kolei dla innych to przejaw szacunku, oznaka dobrego wychowania. Zatem darujmy przyszłym kandydatom całowanie po rękach, dla Ciebie przetłumaczę, po gaściach, zostawmy im szczerą rozmowę w zaciszu domowym swoich wyborców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpa uznaje,że w tych drzewach przebywając nie nauczyłeś zwykłych ludzkich spraw,nie znasz życia moze troche teorii ale to trzymaj dla siebie.Ludzie nie sa już poddanymi danej grupie osób i ty nie możesz tego przebolec.Ale jak zejdziesz na ziemię to ci się oczy otworza i zmienisz pogląd na ten świat.A co do chodzenia to ja nie widziałem wodza tylko ktos łaził w jego imieniu a kto to był?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...